Komunikacja usług i produktów medycznych zorientowana na wyniki

Audyt

Wyznacz cele marketingowe

Audyt zasobów marki

Wnikliwa i obiektywna analiza stanu marki pozwala tworzyć lub zmieniać strategię marketingową poprzez zrozumienie Twoich realnie mocnych i faktycznie słabych stron.

Audyt konkurencji i rynku

Szczegółowa i zdroworozsądkowa analiza otoczenia marki pozwala tworzyć lub zmienić strategię marketingową poprzez zrozumienie mocnych i słabych stron Twoich konkurentów i ich działań.

Audyt trendów i potrzeb

Uważne przyjżenie się pacjentom z dystansu dostarcza wiedzy na temat ich realnych potrzeb i faktycznych problemów, z którymi się mierzą w kontekście lecznictwa. W ten sposób najlepiej zrozumiesz jak możesz im pomóc jako marka.

Content

Stwórz i dostarcz atrakcyjne treści

Copywriting

Oryginalne, przejrzyście zredagowane, dobrze napisane i angażujące teksty są warunkiem wartościowych działań SEO - dzięki nim zyskasz opinię poszukiwanego, specjalisty w swojej dziedzinie, zbudujesz zaufanie, zwiększysz ruch na swojej stronie i poprawisz jej autorytet.

SEO

Przejrzysta, oparta na danych optymalizacja i wsparta na niej strategia pod kątem wyszukiwarek internetowych umożliwia zdobycie najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania; pomoże Ci przyciągnąć pacjentów, którzy aktywnie szukają Twoich usług lub pomocy medycznej w Twojej dziedzinie.

Email marketing

Starannie i estetycznie zaprojektowany e-mail marketing zawierający dobrze podane, adekwatne, przydatne i aktualne treści pomaga utrzymywać i rozwijać relacje z Twoimi pacjentami.

Google ads / Meta ads

Płatna reklama i sprawdzone, łatwo mierzalne usługi reklamowe oferowane przez platformy social mediowe i wyszukiwarki to skuteczny sposób na szybkie generowanie wartościowych, docelowych pacjentów, którzy zapełnią Twoje kalendarze wizyt.

Social media

Zarządzanie mediami społecznościowymi pod kątem obranej strategia i jej realizacja w mediach społecznościowych zapenią spójność i pozwolą spersonalizować Twoją markę, wzmocnić ją, przybliżyć pacjentom - a w efekcie zbudować i utrzymywać ich zaangażowanie.

Design

Zaprojektuj pozytywne doświadczenia

Web design

Elegancki, minimalistyczny i niestandardowy (custom made) projekt respektujący zasady UX to recepta na Twoją nową, przyjazną w odbiorze, komunikatywną i łatwą w użyciu stronę internetową, która konwertuje wysokiej jakości pacjentów.

Motion design

Realizacja jakościowych, ruchomych form wizualnych nie tylko zdynamizuje Twój przekaz, ale także spowoduje, że będzie on chętniej przyswajany i lepiej zapamiętywany.

Branding

Jasny, spójny, komunikatywny i konsekwentnie stosowany język wizualny złożony z indywidualnie zaprojektowanego logo, nieszablonowej typografii i starannie dobranych kolorów stworzy spójną estetykę Twojej marki, która dzięki temu wyróżni się wsród innych i zyska prestiż.

Photo

Wysokiej jakości, oryginalne i charakterystyczne zdjęcia podniosą prestiż i wiarygodność Twojej marki, pozwolą także zbudować zaufanie wśród nowych pacjentów, którzy stykają się z nią po raz pierwszy.

Wideo

Umiejętnie i starannie zrealizowane filmy podkreślające w przystępnej formie przydatne i poszukiwane treści merytorycznie zwiększą zaangażowanie pacjentów i zmniejszają dystans między nimi i Twoją marką. Dodatkowo pozwolą Ci wzmocnić i zróżnicować Twoje działania SEO.

Analityka

Sprawdzaj i poprawiaj wyniki

Analiza zachowań użytkowników

Bierzące monitorowanie reakcji pacjentów, poważne i rozważne traktowanie ich opinii oraz wyciąganie trafnych wniosków umożliwia skuteczne i pozytywne reagowanie, które wzmocni Twoją markę poprawiając doświadczenie z nią.

Analiza ruchu na stronie

Pomiary, porównania i analizy ruchu na stronie www pozwalają wyciągać wnioski niezbędne do modyfikowania, poprawiania i wzmacniania komunikacji Twojej marki.

Mierzenie konwersji

Sprawdzanie stopnia konwersji ruchu na stronie i jej kierunków jest niezbędne do zarządzania tym ruchem zgodnie z wyznaczonymi celami, które Twoja marka sobie postawiła w krótkim i długim okresie.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas

Kontakt

Chcesz porozmawiać? 

Umów bezpłatną konsultację